Borkowska Szkoła wygrała pracownię multimedialną w konkursie #OSEWyzwanie

Utworzono dnia 06.05.2020

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie w roku szkolnym 2019/2020 wzięła udział w konkursie #OSEWyzwanie organizowanym przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową oraz Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Borkowska Szkoła spełniając warunek lokalizacji w miejscowości do 50 tyś. mieszkańców przystąpiła do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, nadesłała przygotowaną na konkurs pracę „Smart szkoła”, wysłała zgłoszenia do programów OSE Hero oraz CodeWeek. Efektem tych działań było wygranie przez Szkołę w Borkowie pracowni liczącej 16 laptopów i szafy dokującej. Część laptopów została już wypożyczona potrzebującym uczniom do realizacji zajęć nauczania zdalnego. Do konkursu przystąpiło 1600 szkół z całej Polski. W gminie Żukowo, poza borkowską placówką, nagrodę otrzymały dwie szkoły podstawowe z Żukowa.

Borkowska Szkoła wygrała pracownię multimedialną w konkursie #OSEWyzwanie

Utworzono dnia 06.05.2020, 15:37

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.