Chroń żaby i baobaby! – zielony happening w Borkowie

Utworzono dnia 11.04.2024

Zieleń jest barwą powszechnie spotykaną w naturze,  kojarzymy ją z życiem, naturą i harmonią. Zieleń działa kojąco na układ nerwowy, odstresowuje i relaksuje. Zieleń jest kolorem wiosny. Jest także kolorem kojarzonym z naszym wspólnym domem, planetą Ziemią, którą chronić, szanować i znać powinien każdy. Uczniowie i nauczyciele z Borkowie powitali wiosnę w kolorze zieleni. Klasa IIb zorganizowała na tę okoliczność specjalny happening. Wznoszone były hasła w obronie natury: „Chroń żaby i baobaby!”, „Motyl najlżejszym przyjacielem człowieka!”, „Szanuj mrówy i borówy!”. Zima odeszła i cała społeczność szkolna cieszy się z nadchodzącej wiosny oraz z powracającej zieleni na otaczających Szkołę wzgórzach i lasach.

Chroń żaby i baobaby! – zielony happening w Borkowie

Utworzono dnia 11.04.2024, 22:25