Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Borkowie

Utworzono dnia 25.01.2018

Uczniowie oddziałów najmłodszych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie zaprosili swoje babcie i dziadków na artystyczne akademie i poczęstunek z okazji święta seniorów. Od wczesnej jesieni trwały konsultacje, tworzenie ciekawych i zaskakujących programów oraz mozolne próby występów zespołowych.

Oddziały przedszkolne i klasa pierwsza przygotowały dynamiczny pokaz nawiązujący do Piratów z Karaibów. Maluchy parodiowały także „magiczne dziadków sztuczki”, jak babcia ograła komputer w karty. Tańczące śnieżynki z klasy II zaprezentowały kostiumowy pokaz baletowy. Dzieci z klasy IIIa wierszami i śpiewem uczciły swoich kochanych gości, wykonały też latynoską cha - chę dla babci i dziadka.  Klasa IIIb ułożyła imponujące puzzle tańczących babci i dziadka, zaś klasowy zespół instrumentalny w składzie keyboard, flety i dzwonki na tubach wykonał piękne Sto lat.

Dyrektor szkoły Józef Belgrau dziękując uczniom, nauczycielom i wspierającym logistycznie uroczystość rodzicom podkreślił rolę, jaką spełniają dzisiaj babcie i dziadkowie w rodzinach. Są nadal bardzo ważni dla swoich wnuków. To oni wreszcie mają czas i cierpliwość dla swoich małych pociech. Dlatego wnuczęta tak bardzo ich kochają, co pokazały choćby na tej uroczystej akademii.

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Borkowie

Utworzono dnia 25.01.2018, 20:51