Dzień Rodzica

Utworzono dnia 20.06.2016

Ponad stu rodziców przybyło do naszej szkoły 16 czerwca 2016r. na uroczystość zwaną Dzień Rodzica. Uczniowie klas 0-III przygotowali dla nich na tę okazję szczególną laurkę - występ artystyczny. Śpiewali piosenki, grali na bum bum rurkach i dzwonkach na tubach, recytowali wiersze tematycznie związane z rodzicami, a także wspólnie z nimi oglądali pokaz multimedialny. Zaproszeni goście nie szczędzili szkolnym artystom gorących oklasków.

Nasze dzisiejsze święto wywodzi się z obchodzonego przez lata Dnia Matki - powiedział dyrektor Józef Belgrau. - Stwierdzono jednak, że także ojcowie spełniają jakąś rolę w procesie wychowawczym i rozwoju dziecka, dlatego teraz obchodzimy Dzień Rodzica. Cieszy nas fakt, że aż tylu z nich znalazło czas w powszedni dzień przed południem i przyszło na imprezę. A to znaczy, że szkoła jest dla nich bardzo ważna. Takie spotkania są więc potrzebne i będziemy je kontynuować. Do występów przygotowywały dzieci wychowawczynie poszczególnych klas.

Dzień Rodzica

Utworzono dnia 20.06.2016, 15:54