II półrocze w borkowskiej szkole

Utworzono dnia 13.02.2017

Praca w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie wre w pełni. Tygodnie po feriach zimowych to najlepszy czas do nauki. Przyrost dnia sprzyja rozwojowi pozytywnej energii. Także brak przerw do Wielkanocy pozwala na realizację wielu ciekawych działań dydaktycznych, wychowawczych, kulturalnych  i zdrowotnych. W najbliższym czasie większość uczniów zostanie objęta programem „Zdrowe zęby – piękny uśmiech”. W szkole jest także realizowany obszerny program edukacyjny „Dzieciaki Bystrzaki”. W dziedzinie kultury też dużo się dzieje, przed kilkoma dniami prawie cała szkoła gościła w Teatrze Muzycznym w Gdyni na sztuce „Piotruś Pan” w technologii 3D.  Dzięki zespołowi fachowych, profesjonalnych nauczycieli szkoła osiąga wysokie wyniki w nauczaniu oraz skutecznie radzi sobie z problemami wychowawczymi. W przyszłym roku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie będzie obchodzić 150-lecie istnienia. Trwają już przygotowania do tego pięknego jubileuszu.

II półrocze w borkowskiej szkole

Utworzono dnia 13.02.2017, 15:48