Mam talent 2020 – ogłoszenie

Utworzono dnia 13.05.2020

Jak co roku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie organizuje prezentację talentów. W tym roku to wydarzenie ma zupełnie inny charakter. Tak jak cała edukacja szkolna „Mam talent 2020” odbędzie się zdalnie. Główny organizator z ramienia Szkoły, pani Zyta Formela, zachęca do zgłaszania swoich prezentacji i talentów w formie elektronicznej:

Wszystkie dzieci, które chciałyby zaprezentować swój talent (gra na instrumencie, śpiew, taniec, akrobacje, jazda na rolkach , desce lub hulajnodze, aktorstwo, recytacja, talent plastyczny lub... ?) - Zapraszam. Nagrajcie krótki filmik (do 3min) z waszym występem i prześlijcie do mnie na adres : z-formela@wp.pl . Będą nagrody dla wszystkich i nagroda specjalna za najlepszy występ - powołam komisję, która wyłoni laureata. Termin ogłoszenia wyników i rozdania nagród podam w późniejszym czasie.

Serdecznie zapraszam

Zyta Formela