Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w Borkowie

Utworzono dnia 10.11.2023

W poniedziałek 6 listopada 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek (International Day of Fairy Tales Characters). Wśród najmłodszych uczniów zawitała bajkowa atmosfera.

Jak ważne w życiu człowieka są bajki zauważył już najwybitniejszy naukowiec w dziejach ludzkości Albert Einstein „Jeżeli chcesz aby twoje dzieci były inteligentne, czytaj im bajki. Jeżeli chcesz, aby były bardziej inteligentne, czytaj im więcej bajek".

W oddziale 0c borkowskiej szkoły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek rozpoczął i czytał bajki dzieciom jeden z rodziców. Następnie we wspólnej zabawie przy muzyce udział brały grupy trzylatków, czterolatków oraz pięciolatków. Pośród pięciolatków nie zabrakło również innych zabaw takich jak: memory, domino czy kolorowanie obrazków, wszystko związane z tematyką ulubionej postaci z bajki.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w Borkowie

Utworzono dnia 10.11.2023, 22:06

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.