Możliwość realizacji zajęć opiekuńczych dla dzieci oddziałów przedszkolnych

Utworzono dnia 05.05.2020

Od poniedziałku, 11 maja 2020 roku, otwieramy oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie uwzględniając wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. W pierwszej kolejności z placówki powinny korzystać dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dzieckiem w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zwracamy się z prośbą do Państwa o zadeklarowanie potrzeby zapewnienia opieki dla dziecka przez Szkołę. Deklarację należy wysłać do dyrektora szkoły poprzez dziennik Librus lub za pomocą poczty e-mail spborkowo@wp.pl do piątku, 8 maja br., godz. 8.00 rano.

Józef Belgrau

dyrektor Szkoły