Utworzono dnia 29.08.2020

Szanowni Państwo,

dzieląc radość z powrotu uczniów do Szkoły przekazujemy kilka istotnych informacji związanych z organizacją rozpoczęcia roku szkolnego dnia 1 września 2020 r. W nawiązaniu do informacji sprzed kilku dni informujemy, że z powodu zaostrzenia się sytuacji epidemicznej, w Szkole nie będą organizowane wspólne uroczyste spotkania klas w sali gimnastycznej, uczniowie bezpośrednio udadzą się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami wg poniższego harmonogramu:

Oddziały „0” -  o godz. 9.00 - spotykają się w sali gimnastycznej z wychowawcami (tylko rodzice tych oddziałów mogą uczestniczyć w spotkaniach przy zachowaniu rygoru sanitarnego).

Klasy I-III - godz. 10.00 -  spotkanie z wychowawcami

Klasa I - sala 15

Klasa IIA - sala 1

Klasa IIB - sala 2

Klasa III - sala 14

Klasy IV-VI - godz. 11.00  -  spotkanie z wychowawcami

IV- sala 3

V- sala 1

VIA- sala 4

VIB- sala 2

Klasy VII-VIII - godz. 12.00  -  spotkanie z wychowawcami

VIIA- sala 2

VIIB- sala 3

VIII- sala 4

Uwaga!

Rodzice uczniów klas I – III

Przed drzwiami wejściowymi stworzyliśmy specjalną strefę „kiss&go”. W tym miejscu żegnamy się z dzieckiem i przekazujemy je pod opiekę wychowawcy. Uczeń wchodzi do Szkoły z nauczycielem.

Przypominamy aby oczekując przed Szkołą na dzieci zachowali Państwo odpowiedni dystans.

Pozdrawiamy wszystkich Rodziców i Uczniów z optymizmem na ten nowy rok szkolny 2020/2021!

Józef Belgrau z Zespołem