Sukces Sary Wittbrodt w Multimedialnym Konkursie "The World of English"

Utworzono dnia 05.06.2017

19.05.2017r. po raz kolejny  w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach  odbył się powiatowy konkurs języka angielskiego dla klas 5 i 6 - "The World of English". W konkursie uczestniczyło dziesięć szkół powiatu kartuskiego, z naszej szkoły udział wzięły Maja Dąbrowska z klasy 5 i Sara Wittbrodt z klasy 6.

Konkurs ma nowatorską multimedialną formułę.  Uczniowie przygotowując się do niego czytają przygotowaną przez organizatorki  lekturę w języku angielskim. Muszą również poszerzyć swoją wiedzę na temat wybranego kraju, w tym roku Nowej Zelandii. Konkurs ma formę multimedialną, czyli rozwiązywany jest na komputerze. Jest on nie lada wyzwaniem dla uczniów gdyż wymaga wszechstronnego przygotowania i poświęcenia sporej ilości czasu na przeczytanie lektury.

Ogromnym sukcesem było zajęcie przez Sarę Wittbrodt II miejsca w powiecie w kategorii klas 6.

Gratulujemy!!!!

Sukces Sary Wittbrodt w Multimedialnym Konkursie "The World of English"

Utworzono dnia 05.06.2017, 11:22