Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Utworzono dnia 04.09.2016

Dnia 1 września 2016 roku, o godzinie 1030 rozpoczęliśmy uroczyście następny rok szkolny. Dyrektor Józef Belgrau po przywitaniu społeczności szkolnej i gości zapoznał zgromadzonych z ogólnymi kierunkami pracy na najbliższe miesiące. Także w tym roku zaplanowaliśmy dla was, poza ciekawymi zajęciami lekcyjnymi, interesujące aktywności dodatkowe, artystyczne, językowe, sportowe, wyjazdy do teatrów, filharmonii, udział w ciekawych wycieczkach, tak bliższych, w ramach promocji naszego pięknego regionu, jak i dalszych, by odkrywać piękno naszej ojczyzny. Nawiązaliśmy współpracę z polską szkołą na Litwie, tu także czeka nas wymiana uczniów, nauczycieli, a i pewnie rodziców.

Na koniec dyrektor życzył społeczności szkolnej na nadchodzący rok szkolny wszystkim samych dobrych rzeczy, powodzeń, jak najlepszych ocen, niezapomnianych pozytywnych chwil.

Po uroczystości uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie organizacyjne z wychowawcami. Sale zostały w wakacjach odświeżone dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników obsługi.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Utworzono dnia 04.09.2016, 12:45