Uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych - 23 czerwca 2016r.

Utworzono dnia 25.06.2016

Dnia 23 czerwca 2016 roku podsumowanie swojego roku pracy miały oddziały przedszkolne Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie. Wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Opiekę dydaktyczną i wychowawczą w roku szkolnym 2015/2016 nad najmłodszymi członkami naszej społeczności szkolnej  sprawowały panie Jadwiga Kreft i Agnieszka Czaja.

Mowa dyrektora szkoły Józefa Belgrau zakończenie roku szkolnego klas „0”.

Drodzy rodzice, drogie koleżanki, kochane dzieci, uczniowie oddziałów przedszkolnych naszej Szkoły ..

Przez cały rok ładnie i systematycznie pracowaliście. Dużo się działo, mieliście kolorowe dni, spotkania z ciekawymi ludźmi, były ciekawe zajęcia poza terenem szkoły,  na pewno dużo się nauczyliście i poznaliście interesujące rzeczy..  Potrafiliście się też ładnie bawić.  Miałem możliwość często was odwiedzać, zawsze byliście bardzo aktywni, zainteresowani, niekiedy i głośni, ale to chyba też dobrze, żyliście pełnią życia szkolnego, choć prawdziwymi uczniami będziecie dopiero po przekroczeniu progu klasy pierwszej.

Tu pragnę bardzo podziękować waszym paniom, za to, że nieustannie się o was troszczyły, z wielką cierpliwością was uczyły, dbały o to, by nikomu nic złego się nie przytrafiło. Dziękuje bardzo paniom sprzątaczkom, że dbały o czystość waszych sal, o wasze czasem pozostawione rzeczy, a jak była taka potrzeba, to i was nakarmiły… Przede wszystkim dziękuję waszym rodzicom, za wielkie zaangażowanie w życie szkoły.

Drogie dzieci, czekają na was zasłużone wakacje,.. Niech to będzie radosny czas zabaw, odkrywania nowego, może i poznawania nowych ciekawych ludzi.  Życzę więc Wam udanego wypoczynku, samych słonecznych i radosnych chwil spędzonych podczas wakacji. Wróćcie do nas we wrześniu cali i zdrowi, a tym z was, którzy za dwa miesiące rozpoczną i klasę, życzę samych szóstek.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych.

Utworzono dnia 25.06.2016, 16:28