Wycieczka klas 0-III do Sea Parku w Sarbsku

Utworzono dnia 20.06.2016

Tego roku klasy 0-III miały okazję spotkać się na żywo z fokami, które witały dzieci oklaskami i wykonywały popisy cyrkowe dla najmłodszych turystów, odwiedzających Sea Park w Sarbsku k. Łeby. Na dzieci czekał również Błękitek – mówiący wieloryb, który śpiewał, tańczył i zadawał dzieciom zagadki. Ponadto uczniowie weszli do paszczy rekina, obejrzeli miniatury latarni morskich, podziwiali ogromne makiety zwierząt morskich, a także  odwiedzili przyprawiające o dreszczyk emocji oceanarium prehistoryczne 3D. Szczególną atrakcją dla poszukiwaczy przygód okazała się pełna wrażeń przejażdżka kolejką pirata. Ostatnim punktem programu był plac zabaw inspirowany historią łodzi podwodnej. Gdy  słońce ogrzewało mięciutki piasek, a humory dopisywały oczywiście wszystkie atrakcje placu zabaw musiały zostać zdobyte. Drogę powrotną do szkoły większość podróżników odbywała śniąc o nowych przygodach i dalekich wyprawach, inspirowanych przeżyciami całodniowej szkolnej wycieczki J W niezwykłą podróż zabrały nas p. Marta Okrój i p. Aleksandra Formela.

Wycieczka klas 0-III do Sea Parku w Sarbsku

Utworzono dnia 20.06.2016, 15:50

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.