Zakończenie roku szkolnego w Borkowie

Utworzono dnia 29.06.2021

Rok szkolny 2020/2021 w edukacji światowej był inny niż poprzednie lata. Dużą część roku uczniowie i nauczyciele pracowali w formie zdalnej. Dnia 25 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ze względu na sytuację pandemiczną akademie odbyły się z podziałem na grupy wiekowe uczniów.

Ostatni dzień w szkole jest czasem podsumowania pracy uczniów. Wielu z nich otrzymało świadectwa z wyróżnieniem i nagrody. Cała społeczność szkolna musiała się mierzyć z wyzwaniami zdalnej nauki. Dziesięciu absolwentów szkoły otrzymało list gratulacyjny od Burmistrza Uczeń klasy ósmej Victor Moskwa otrzymał list gratulacyjny od Burmistrza z nagrodą rzeczową. Decyzją rady pedagogicznej Victor otrzymał też tytuł najlepszego absolwenta, dzięki czemu jego imię i nazwisko zostało wpisane na tablicy wybitnych uczniów naszej szkoły. Na tej samej tablicy uwieczniona została Daria Gołombek za szczególną postawę uczniowską oraz uczennice Julia Kamińska, Wiktoria Kwidzińska i Olimpia Słabek za najwyższą średnią w szkole.

Utworzono dnia 29.06.2021, 09:38

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.